Vindictus TR

Son İletiler

Sayfa: [1] 2
1
Görevler ve Yardım / Ynt: YENİ BAŞLAYAN ARKADAŞLARA DUYURU!
« Son İleti Gönderen: Pehlivann Şubat 10, 2018, 04:36:18 ös »
Tüm görevlerin de çevirisi yapılacak. Bazı sağlık sorunlarından dolayı ilgilenemiyorum. Yakındır yeniden işe başlamam.
2
Görevler ve Yardım / Ynt: YENİ BAŞLAYAN ARKADAŞLARA DUYURU!
« Son İleti Gönderen: elite Ocak 25, 2018, 12:35:58 öö »
Kardeşim Hani diyorumki daha çok şeyler paylaşılsa oyun hakkında mesela Tüm Görevler paylaşılsa güzel olur çok bilgi istiyoz ?
3
Arisha / Arisha Hakkında Genel Bilgiler
« Son İleti Gönderen: PunkyFunky Ocak 11, 2018, 06:32:12 ös »
Bir inatçı savaş cadısı Arisha, Geçmişi bilinmemektedir. Karaterimiz sağ elinde Eponymous'un büyülü kılıcını taşır, ve sol elinde büyü kullanabilmesi için Büyülü Odağı vardır. Bu Kombinasyon Arisha'yı iki yönlü savaş cadısı yapmaktadır, ama bir o kadar da kontrol etmesi zordur. Arisha karakteri sadece oyun tecrübesi yüksek olan oyuncular için önerilir.

Arisha karakteri tamamen Intelligence, ağır büyü özellikli bir karakterdir. Arisha'yı tanımlayan en önemli karakteristik özelliği ise Blue Mana Bar'dır, ve bu özellik SP barının hemen altında yer almaktadır.Arisha tamamen yeteneğe bağlı bir karakterdir ve tecrübeli oyuncuların elleri altında yüksek hasarlar çıkartabilir.Arisha hiç bir zaman korkudan geri çekilmez. Atlatmaları ve bloklama özellikleri ile savaş alanlarında bire bir mücadele eden ve ödülünü alan bir karakterdir.

Arisha eşi benzeri olmayan bir karakterdir. Smash kombinasyonlu hiç bir atağı bulunmamaktadır, onun yerine karakterimizde 5 adet "normal" atağı bulunmaktadır ve bunların 4. ve 5. atağı smash olarak geçmektedir. Karakterimizin Mana Crystal adı altında bulunan yeteneğini sağ tuş ile göndererek alan hasar ve direk hasar şeklinde saldırabilir ve bu mana topuna ışınlanarak arasında bulunan yaratıklara hasar çıkartabilir.Arisha ayrıca elinde bulunan kılıcı Mana Blade adı altında bulunan ve TAB tuşu ile aktif ettirilen yeteneğini kullanarak Normal vuruşlarını Arcane Flurry'e dönüştürebilir. Mana Blade aktif iken mana crystal topu ile yer degistirebilir ve vuruşlarını güçlendirebilir.
4
Resmi Haberler / 11 Ocak Planlanmış Oyun Güncellemesi
« Son İleti Gönderen: Pehlivann Ocak 11, 2018, 09:08:09 öö »
Sevgili Oyuncular,

11 Ocak Perşembe günü saat 6.00'da (PST) planlanmış bir oyun güncellemesi yapacağız. Bu süre boyunca, tüm sunucular kullanılamayacaktır. Bakımın yaklaşık 3 saat sürmesini tahmin ediliyor. Saat 9:00 civarında sunucularımız tekrar aktif hale gelecektir.

- Başlangıç ​​ve bitiş zamanı -

Pasifik: 06 : 00-9 : 00 PST
Doğu: 09:00 - 12:00 EST
Avrupa: 15:00 - 18:00 CET
Avustralya: 1:00 AM - 4:00 AM AEDT, 12 Ocak Perşembe günü bitiyor

Her bir bakım için tahmin edilen tahmini sürenin bildirim yapılmaksızın değiştirilebileceğini lütfen unutmayın.

Neler yapılacak?

- Sunucu Bakımı
- Aes Sidhe Güncellemesi
- Yeni hikaye ve görev! The Prince of Failure raidi geliyor!
- Gallagher Zar Oyununun dönüşü ve diğer özel olaylar!

Aşağıdaki iki yeni kıyafet (Chevalier ve Legionnaire) ve çeşitli satılık ürünler geliyor.

5
Oyun İndirme Bağlantıları / Hesap açma ve indirme bağlantısı
« Son İleti Gönderen: Pehlivann Ocak 10, 2018, 12:02:35 ös »
Oyunu oynayabilmek için aşağıdaki bağlantıdan Nexon'a üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra indirme bağlantısını karşınıza çıkacaktır. Yada doğrudan aşağıdaki bağlantıdan da indirebilirsiniz.


Kayıt Olmak İçin Tıklayın


Oyunu İndirmek İçin Tıklayın
6
Görevler ve Yardım / YENİ BAŞLAYAN ARKADAŞLARA DUYURU!
« Son İleti Gönderen: Agena Ocak 09, 2018, 04:01:45 ös »
Yeni başlayan arkadaşlar;

Abiniz, kardeşiniz veya arkadaşınız olarak sizden sitemden çok sizin iyiliğinize olacak birkaç dileğim var.

1) Oyuna başlarken lütfen oyuna yeni başlayan veya geri dönüş yapan arkadaşlara özel eventları ve bu tarz şeylerden gelen itemleri boş yere harcamayın. Zamanı geldiğinde ya da ihtiyaç duyduğunuzda bu kaynakları ya çok fazla emek harcayarak bulursunuz ya da hiç temin edemeyebilirsiniz.

2) Oyuna başlamadan önce karakter seçimi hakkında yeterince bilgi sahibi olduğunuzdan emin olun. Oyun download süresi sırasında en azından bu zamanınızı bu konuyu araştırmada ve basit oyun mekaniklerini öğrenmede harcayın. Emin olun faydasını göreceksiniz.

3) Soru sormaktan çekinmeyin ve bunu söylerken eklemeden de geçemeyeceğim. Önce araştırın! Zamanla VindictusTR üzerinde oluşacak soru cevap arşivi üzerinde sizin sorunuzu sormuş insanlar olabileceğini düşünün ve bu tecrübelerden yararlanın. Yabancı diliniz yeterli seviyede ise bu site ile de sınırlı kalmayın. Bunlardan sonra öyle sorular sorun ki biz kendimizi geliştirmek zorunda kalalım.

[ Be Continued.. ]
7
Evie / Resital :)
« Son İleti Gönderen: aymph Ocak 04, 2018, 12:05:33 ös »
A.tim ellerimi semaya doğru :)
8
Hurk / Hurk hakkında genel bilgiler
« Son İleti Gönderen: Pehlivann Ocak 03, 2018, 10:23:13 öö »
Yakışıklı genç bir maceraperest olarak görünen Hurk, aslında esrarengiz bir paralı askerdir. Geçmişi hakkında bilinen yalnızca gizemli sorular var. Nereden geliyor? Ailesi yok mu? Neden paralı asker oldu? Bu soruların cevapları birer sır perdesi... Çoğu zaman Han'ın (inn) etrafındaki gölgelerde elinde bir içki ile görülür. Diğer savaşçılar Hurk'un kısa süreli öfke nöbetlerini önleyebileceklerini düşünüyorlar, bu resmen kendi ölüm fermanlarını imzalamak demektir.

Kılıçların çarpışma sesleri duyulduğunda Hurk kana susamış bir acımasıza dönüşür. Kudretli Büyük Kılıcı (GreatSword) ile düşmanlarını acımasızca ikiye yardığı ve Fomor ordularını bir solukta darma dağın ettiği biliniyor.

Hurk korkusuzca savaşan bir çılgındır. O, dövüş tarzı olarak Karok'lara çok benzerlik gösterir. Saldırı ve savunma yetenekleri sayesinde Karok'larla birlikte savaşın en ön saflarında yer alabilir. Karoklar öfkelerini dizginleyebildikleri için, kontrolsüz öfke nöbetleri geçiren Hurklardan pek hoşlanmasa da savaşta yanlarında savaşabilen birilerini görmek gerçekten hoşlarına gidiyor.

Büyük Kılıç (GreatSword) ile Hurk, neredeyse süresiz tekrar edebilen yavaş ama sert saldırılar yapabilir. Hurk, normal ve smash saldırılarını Relentless yeteneği sayesinde durmaksızın zincirleme vurabilir ve stamina (dayanıklılığı) bitmesi durumunda saldırılarına devam etmek için Transcendent yeteneği sayesinde sağlığını feda ederek saldırılarına devam edebilir. Bu O'nun en büyük çılgınlığı ve öfke kontrolsüzlüğüdür. Savunmasını tamamlamak için Hurk, aldığı hasarı Revenge yeteneği sayesinde iyileştirirken ona büyük hasar azaltma hakkı tanıyan Impenetrable ve Blockage - Deflection

9
Vella / Vella hakkında genel bilgi
« Son İleti Gönderen: Pehlivann Ocak 02, 2018, 11:03:45 öö »
Denizaşırı ülkelerden gelen bıçağın hırçın kızı hakkında çok az şey biliniyor. Çocukluğunu okyanusta geçirmiştir, ancak geçmişinin geri kalan kısmı gizemle örtülüdür. Düşmanlarını ikiz kılıçları ile acımasızca keser. Yoluna çıkan herşeyi fırtınalı saldırıları ile parça pinçik etmekte üzerine yoktur. En güçlü paralı askerler dahi Vella'nın savaş yeteneklerini öğrenebilmek için kıyasıya bir mücadele peşine girerler. Vella, bütün Fomor düşene kadar asla durmayacaktır.

Vella, oyuna getirilen altıncı karakterdir. O'da Lann gibi ikiz kılıç (Twin Sword) kullanır ama savaş tarzları birbirinden çok farklıdır. Lann daha saldırgan bir savaş tarzına sahipken, Vella hem savunma hem de saldırı odaklı savaş tarzı olan bir karakterdir. Hayatta kalma kabiliyeti Lann'a göre daha fazladır. Vella saldırırken ona karşı bir saldırı geldiğinde çok çevik bir hareketle bu saldırıyı geri püskürtebilir. Sadece geri püskürtmekle kalmaz aynı zamanda rakibine de ciddi bir hasar verir. Bu onun Counter-Attack (karşı atak) yeteneğinden gelir.

Vella yaralanmaların üstesinden gelebilmek için eşit oranda saldırı ve savunma dürtüleri olan çok yönlü bir karakterdir. Savaş esnasında sıçramalarını kullanarak düşman saldırılarından ustaca sıyrılabilir. O ikiz kılıç (twin sword) yada ikiz zincirli bıçak (twin chainblades) kullanır.

İkiz kılıç (Twin Sword) saldırıları birden fazla vuruşla düşmanları parçalara ayırır ve Blade Heart yeteneği sayesinde verdiği hasarı arttırır. Birden fazla düşmanı kesmek için kılıçlarını döndürebilir, etrafına toplandıklarında onları sıkıştırıp aynı anda kesebilir hatta havaya sıçrayıp güçlü bir Slash saldırı ile yere zımbalayabilir. Düşmanları ona saldırdıkları anda bile ani bir karşı saldırı (Contra-Attack) ile onlara karşılık verebilir. Uzaktan vuruş yapan (ok, büyü, top mermisi vb.) düşmanlara karşı bile Backlash yeteneğini kullanabilir, saldırıları onlara geri gönderebilir. Gerektiğinde Storm Step yeteneği ile saldırılardan kaçıp sıyrılabilir. Active: Cyclone yeteneği ile bir boss'u yakalayıp çok fazla sayıda kılıç darbesi indirip, bu saldırısını ölümcül bir vuruşla sonlandırabilir. Saldırıya, karşı saldırı ile cevap vermekle ikiz kılıç kullanan Vella, gerçekten yıkıcı bir gücü elinde tutmaktadır.

İkiz Zincirli Bıçak (Twin Chainblade) ile Vella tamamen farklı bir savaş tarzına sahip olur. Bu silahları sayesinde Vella, uzaktan saldırı yapabilme kabiliyetine ulaşır ve kalabalık küçük yaratıkların kontrolünü elinde tutar. İkiz Zincirli Bıçaklarını kusursuzca etrafında sallarken, Frost Jack yeteneği ile istediği bir düşmanı yakalayıp yanına çekebilir. Active: Frostbite yeteneği ile bossların kırılgan noktalarına doğrudan hedef alabilir, onların zırhlarını parçalayabilir. Active: Glacier Terminus yeteneği bir boss'u zincirlere dolayıp onu sersemletip yere düşmesini sağlayabilir. İkiz Zincirli Bıçakları ile kaçmak sıyrılmak istediği zaman Glint yeteneğini kullanabilir. Biting Cold yeteneği sayesinde de bu kaçmasından sonra tekrar acımasız saldırılarına devam edebilir. Vella'nın bu silahı daha az işlevselliğe sahip görünse de, saldırıları gerçekten çok acımasızca hasar verebilir. Boss'ları adeta yere çivileyebilir.
Sayfa: [1] 2