Vindictus TR

Gönderen Konu: Hurk hakkında genel bilgiler  (Okunma sayısı 522 defa)

Pehlivann

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • İleti: 13
    • Profili Görüntüle
    • Vindictus TR
Hurk hakkında genel bilgiler
« : Ocak 03, 2018, 10:23:13 öö »
Yakışıklı genç bir maceraperest olarak görünen Hurk, aslında esrarengiz bir paralı askerdir. Geçmişi hakkında bilinen yalnızca gizemli sorular var. Nereden geliyor? Ailesi yok mu? Neden paralı asker oldu? Bu soruların cevapları birer sır perdesi... Çoğu zaman Han'ın (inn) etrafındaki gölgelerde elinde bir içki ile görülür. Diğer savaşçılar Hurk'un kısa süreli öfke nöbetlerini önleyebileceklerini düşünüyorlar, bu resmen kendi ölüm fermanlarını imzalamak demektir.

Kılıçların çarpışma sesleri duyulduğunda Hurk kana susamış bir acımasıza dönüşür. Kudretli Büyük Kılıcı (GreatSword) ile düşmanlarını acımasızca ikiye yardığı ve Fomor ordularını bir solukta darma dağın ettiği biliniyor.

Hurk korkusuzca savaşan bir çılgındır. O, dövüş tarzı olarak Karok'lara çok benzerlik gösterir. Saldırı ve savunma yetenekleri sayesinde Karok'larla birlikte savaşın en ön saflarında yer alabilir. Karoklar öfkelerini dizginleyebildikleri için, kontrolsüz öfke nöbetleri geçiren Hurklardan pek hoşlanmasa da savaşta yanlarında savaşabilen birilerini görmek gerçekten hoşlarına gidiyor.

Büyük Kılıç (GreatSword) ile Hurk, neredeyse süresiz tekrar edebilen yavaş ama sert saldırılar yapabilir. Hurk, normal ve smash saldırılarını Relentless yeteneği sayesinde durmaksızın zincirleme vurabilir ve stamina (dayanıklılığı) bitmesi durumunda saldırılarına devam etmek için Transcendent yeteneği sayesinde sağlığını feda ederek saldırılarına devam edebilir. Bu O'nun en büyük çılgınlığı ve öfke kontrolsüzlüğüdür. Savunmasını tamamlamak için Hurk, aldığı hasarı Revenge yeteneği sayesinde iyileştirirken ona büyük hasar azaltma hakkı tanıyan Impenetrable ve Blockage - Deflection

« Son Düzenleme: Ocak 03, 2018, 01:45:44 ös Gönderen: Pehlivann »