Vindictus TR

Gönderen Konu: Arisha Hakkında Genel Bilgiler  (Okunma sayısı 528 defa)

PunkyFunky

  • Global Moderator
  • Newbie
  • *****
  • İleti: 1
    • Profili Görüntüle
Arisha Hakkında Genel Bilgiler
« : Ocak 11, 2018, 06:32:12 ös »
Bir inatçı savaş cadısı Arisha, Geçmişi bilinmemektedir. Karaterimiz sağ elinde Eponymous'un büyülü kılıcını taşır, ve sol elinde büyü kullanabilmesi için Büyülü Odağı vardır. Bu Kombinasyon Arisha'yı iki yönlü savaş cadısı yapmaktadır, ama bir o kadar da kontrol etmesi zordur. Arisha karakteri sadece oyun tecrübesi yüksek olan oyuncular için önerilir.

Arisha karakteri tamamen Intelligence, ağır büyü özellikli bir karakterdir. Arisha'yı tanımlayan en önemli karakteristik özelliği ise Blue Mana Bar'dır, ve bu özellik SP barının hemen altında yer almaktadır.Arisha tamamen yeteneğe bağlı bir karakterdir ve tecrübeli oyuncuların elleri altında yüksek hasarlar çıkartabilir.Arisha hiç bir zaman korkudan geri çekilmez. Atlatmaları ve bloklama özellikleri ile savaş alanlarında bire bir mücadele eden ve ödülünü alan bir karakterdir.

Arisha eşi benzeri olmayan bir karakterdir. Smash kombinasyonlu hiç bir atağı bulunmamaktadır, onun yerine karakterimizde 5 adet "normal" atağı bulunmaktadır ve bunların 4. ve 5. atağı smash olarak geçmektedir. Karakterimizin Mana Crystal adı altında bulunan yeteneğini sağ tuş ile göndererek alan hasar ve direk hasar şeklinde saldırabilir ve bu mana topuna ışınlanarak arasında bulunan yaratıklara hasar çıkartabilir.Arisha ayrıca elinde bulunan kılıcı Mana Blade adı altında bulunan ve TAB tuşu ile aktif ettirilen yeteneğini kullanarak Normal vuruşlarını Arcane Flurry'e dönüştürebilir. Mana Blade aktif iken mana crystal topu ile yer degistirebilir ve vuruşlarını güçlendirebilir.