Vindictus TR

Gönderen Konu: Lann hakkında genel bilgiler  (Okunma sayısı 636 defa)

Pehlivann

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • İleti: 13
    • Profili Görüntüle
    • Vindictus TR
Lann hakkında genel bilgiler
« : Aralık 28, 2017, 10:26:03 öö »
Lann (Korece versiyonundaki Lethita) kuzeybatıdan gelen bir savaşçıdır. Köyü fomors tarafından yok edildiğinde oradan ayrıldı ve Crimson Blade paralı askerlerine katılmak için Colhen'e geldi. Savaşta iki yönlü kılıç (sword) ve mızraklara (spear) sahip olan keskin vahşeti ile tanınır. Saldırıları hızlıdır ve kesintisiz fırtınalı seri hareketleri ile düşmanlarını nefes nefese bırakır.

Karakter Yetenekleri
Lann, saldırı potansiyelini yakalamak için yakın mesafede kalması gereken çevik bir savaşçıdır. Yakın dövüşte hayatta kalmak için Lann, yaralanmaları önlemek için dodge (atlatmayı) zamanlamasını çok iyi ayarlaması gerekir. Lann, fırsatını bulduğunda öfke-hiddet (fury) ataklarını yapmak zorundadır. Lann'ın en büyük özelliği olan kritik vuruşlar bu sayede ortaya çıkacaktır.

Özgün bir başlangıç ​​karakteri olmasına rağmen Lann, dodge (atlatmak) yapması zor bir karakter olduğu için karaktere hakim olmak bir hayli zordur. Lann'ın tüm potansiyeline ulaşmak için, oyuncu tüm saldırılardan güvenle kaçarken patrona (boss'ların) yakınında kalabilmelidir. Lann'ın SP vuruşları (özel hareketleri) diğer karaktere göre daha azdır. Bu yüzden oyuncusu sp ve yeteneklerin bekleme sürelerini takip etmek zorunda kalmaz. Lann'ı etkili bir karakter halinde getiren tek özelliği kritik vuruşlarıdır. Kritiği olmayan bir lann ancak ayak bağı olur.Lann tanıtım videosu

Lann özel tanıtım videosu
« Son Düzenleme: Ocak 02, 2018, 06:59:15 ös Gönderen: Pehlivann »